Fotoğraf Sergisi “Yaşamın Siyahı ve Beyazı”

Fotoğraf Sergisi “Yaşamın Siyahı ve Beyazı”

EFSAD 2015 yılında 20. yaşını kutluyor. Bu doğrultuda yıl içinde gerçekleştirilecek çok sayıda etkinliğin ilki olan fotoğraf sergimizi 6 Ocak Salı günü açıyor. 

Eskişehirspor : 1 - Gaziantepspor : 3

Eskişehirspor : 1 - Gaziantepspor : 3

Spor Toto Süper Lig Süleyman Seba Sezonu 16'ncı hafta müsabakasında Gaziantepspor'a 3-1 mağlup olduk.

Özgün: Eskişehir Beni Gururlandırıyor!

Özgün: Eskişehir Beni Gururlandırıyor!

Eskişehirli tanınmış pop sanatçısı Özgün, Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası ile verdiği ‘Yeni Yıl Özel Konseri’nde performansı ile hemşehrilerini büyüledi.

Kurtuluş Pazarı Çatısında Kar Temizliği

Kurtuluş Pazarı Çatısında Kar Temizliği

Kurtuluş Kapalı Pazarının çatısında biriken karlar nedeniyle oluşan çökme tehlikesine karşı Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından yoğun bir çalışma sonucu kardan temizlendi.

24 Saat Aralıksız Karla Mücadele Sürüyor

24 Saat Aralıksız Karla Mücadele Sürüyor

Büyükşehir Belediyesi, şehir merkezi ile ilçe ve mahallelerde (köylerde) tüm ekipleriyle çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Karaçay Köyü'nden Aşevine 2,5 Ton Kurusoğan

Karaçay Köyü'nden Aşevine 2,5 Ton Kurusoğan

Odunpazarı Belediyesi Aşevine bir destekte Karaçay Mahallesinden geldi. Mahalle muhtarı önderliğinde köy halkının bağışlarıyla toplanan 2,5 ton kuru soğan, Odunpazarı Belediyesi yetkililerine teslim edildi. 

Acısıyla, Tatlısıyla

Hayatın Acısıyla ve Tatlısıyla...

Eskişehir 107,5 FM frekansından yayın yapmakta olan Biber FM, Eskişehir'in önde gelen yerel radyo frekansları arasındadır.

Neden Biz?

Günün Her Saatinde Sizlerleyiz.

Biber FM; kaliteli ve etik yayıncıklık ilkesinin yanında, Eskişehir ile ilgili her türlü; haber, duyuru, etkinlik, canlı yayınlar, firma bilgileri, hava durumu, altın ve para piyasası, nöbetçi eczaneler gibi ihtiyacınız olan bilgileri de aktarmaktadır.
Sözden Kalbe

“Hayat her zaman size güzellikler sunar. Sizin hüsnü haliniz, hayatınızın ne kadar huzurlu geçeceğini belirler. Bazen yaşamak istemediğimiz olaylara dahil oluruz. Bu günlerde dahi umut her zaman vardır. Zamana ve yaşama bazen acı bazen tatlı bakarız. Önemli olan hayatımızın acısıyla tatlısıyla bizim olduğudur.”

Biber FM web sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat yayınlarımızı canlı olarak dinleyebilirsiniz. Eskişehir yerel yayın 107,5 FM üzerinden, 80 km çaplık bir alana sesini duyurmaktadır. Eskişehir ve çevre ilçelerimizden bizleri net olarak da dinleyebilirsiniz.

  • Sitemiz üzerinden gelen istekleriniz en yakın canlı programda yayınlanmaktadır.
  • Radyomuzda yayınlanan reklamlar, web sitemiz üzerinden tanıtım olarak da yayınır ve internet ile dünyaya iletilir.