Başkan Kurt: “İşçiler Benim İçin Çok Değerli”

Başkan Kurt: “İşçiler Benim İçin Çok Değerli”

Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, çalışma arkadaşlarına verdiği değerle büyük beğeni kazanıyor. 

Başkan Kurt: “İşçiler Benim İçin Çok Değerli”

Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, çalışma arkadaşlarına verdiği değerle büyük beğeni kazanıyor. 
KURUM İÇİ İLETİŞİM GÜÇLENİYOR

Yeni dönemde Odunpazarı Belediyesinde ki çağ dışı kalıpları yıkan Başkan Kurt, özellikle belediye içindeki iletişimin gelişmesine büyük katkı sağlıyor. 

Belirlenen program kapsamında mesai arkadaşları ile bir araya gelen Başkan Kurt, gerçekleştirdiği ziyaretlerde çalışma arkadaşlarının istek ve beklentilerini dinliyor. 

Son olarak Hamamyolunda temizlik çalışması gerçekleştiren işçilerle bir araya gelen Başkan Kurt, yoğun kar yağışı altında görevlerini aksatmadan yürüten işçilerin beklentilerini dinledi. 

MESAİ ARKADAŞLARIMLA GURUR DUYUYORUM

Zor şartlara rağmen görevlerini büyük bir titizlikle gerçekleştiren işçilerle gurur duyduğunu vurgulayan Başkan Kurt, “Hava koşullarının kötüleşmesi ile çalışma şartlarınız oldukça zorlaştı. Ancak görüyorum ki sizler bu zor koşullara rağmen özverili bir çalışma gerçekleştiriyorsunuz. Bu anlamda hepinize teşekkür ediyorum” dedi. 

ÖNCELİK İŞ GÜVENLİĞİ VE İŞÇİ SAĞLIĞI

Yeni dönemde Odunpazarı Belediyesinin sunduğu hizmetlerde ki kaliteyi arttırmak için yoğun bir çaba harcadıklarını altını çizerek vurgulayan Başkan Kurt yaptığı açıklamada, “Teknolojik yenilikleri yeni dönemde ki tüm çalışmalarımızda etkin olarak kullanıyoruz. İşçilerimizin kışlık kıyafetinden kullandıkları iş makinelerine kadar tüm araçları yeniliyoruz, yenilemeye devam edeceğiz. Amacımız hemşehrilerimize kaliteli hizmet sunarken, işçi kardeşlerimizin iş güvenliğini sağlamak ve sağlığını korumak” ifadelerini kullandı.

KIYMETİMİZ YENİ ANLAŞILDI

Samimi bir ortamda geçen ziyarette Başkan Kurt’a anlamlı ziyareti için teşekkür eden temizlik işçileri yaptıkları konuşmalarda, “Kıymetimiz yeni anlaşıldı. Başkanımızın bizi ziyaret etmesi, çalışma koşullarımızı yakından görmesi bizim için çok önemli. Bu ziyaret bizlere verilen değerin en açık göstergesi. Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz”  görüşlerine yer verdi.

Kaynak : Odunpazarı Belediyesi